Collection: Serving

Time to eat! If it's worth making, it's worth serving it properly. Let us help.
3 products
  • Flax Milk Jug
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flax Saucer | 3 Colours
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flax Sugar Pot
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out